2009 Ιανουαρίου 12 : Prevezasports.gr – Η αθλητική σας ενημέρωση για το νομό Πρέβεζας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Νίκη Βόλου Δόξα Δράμας – Ζάκυνθος Λαμία – Παναιτωλικός Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΟΝΕ Εθνικός Κατερίνης – Πυρσός Γρεβενών

ΠΑΣ Πρέβεζα – Εορδαϊκός

Φωκικός – Μακεδονικός

Εθνικός Φιλιππιάδας – Αναγέννηση Άρτας

Οδυσσέας Αναγέννησης – Ένωση Αλεξανδρούπολης

2η Aγωνιστική 19η

Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Γιαννιτσών Νίκη Βόλου – Λαμία Ζάκυνθος – Θερμαϊκός Θέρμης Παναιτωλικός – Εθνικός Κατερίνης

ΠΑΟΝΕ – ΠΑΣ Πρέβεζα

Πυρσός Γρεβενών – Φωκικός

Εορδαϊκός – Εθνικός Φιλιππιάδας

Μακεδονικός – Οδυσσέας Αναγέννησης

Αναγέννηση Άρτας – Ένωση Αλεξανδρούπολης

3η Aγωνιστική 20η

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Λαμία Θερμαϊκός Θέρμης – Δόξα Δράμας Εθνικός Κατερίνης – Νίκη Βόλου

ΠΑΣ Πρέβεζα – Ζάκυνθος

Φωκικός – -Παναιτωλικός

Εθνικός Φιλιππιάδας – ΠΑΟΝΕ

Οδυσσέας Αναγέννησης – Πυρσός Γρεβενών Ένωση Αλεξανδρούπολης – Εορδαϊκό

Αναγέννηση Άρτας – Μακεδονικός

4η Aγωνιστική 21η

Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Γιαννιτσών Λαμία – Εθνικός Κατερίνης

Δόξα Δράμας – ΠΑΣ Πρέβεζα

Νίκη Βόλου – Φωκικός

Ζάκυνθος – Εθνικός Φιλιππιάδας

Παναιτωλικός – Οδυσσέας Αναγέννησης ΠΑΟΝΕ – Ένωση Αλεξανδρούπολης Πυρσός Γρεβενών – Αναγέννηση Άρτας

Εορδαϊκός – Μακεδονικός

5η Aγωνιστική 22η

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Κατερίνης
ΠΑΣ Πρέβεζα – Θερμαϊκός Θέρμης Φωκικός – Λαμία

Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Δράμας

Οδυσσέας Αναγέννησης – Νίκη Βόλου Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ζάκυνθος Αναγέννηση Άρτας – Παναιτωλικός Μακεδονικός – ΠΑΟΝΕ

Εορδαϊκός – Πυρσός Γρεβενών

6η Aγωνιστική 23η

ΠΑΣ Πρέβεζα – Αναγέννηση Γιαννιτσών Εθνικός Κατερίνης – Φωκικός

Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Φιλιππιάδας

Λαμία – Οδυσσέας Αναγέννησης Δόξα Δράμας – Ένωση Αλεξανδρούπολης Νίκη Βόλου – Αναγέννηση Άρτας Ζάκυνθος – Μακεδονικός Παναιτωλικός – Εορδαϊκός

ΠΑΟΝΕ – Πυρσός Γρεβενών

7η Aγωνιστική 24η

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Φωκικός
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΠΑΣ Πρέβεζα Οδυσσέας Αναγέννησης – Εθνικός Κατερίνης Ένωση Αλεξανδρούπολης – Θερμαϊκός Θέρμης Αναγέννηση Άρτας – Λαμία Μακεδονικός – Δόξα Δράμας Εορδαϊκός – Νίκη Βόλου Πυρσός Γρεβενών – Ζάκυνθος

ΠΑΟΝΕ – Παναιτωλικός

8η Aγωνιστική 25η

Εθνικός Φιλιππιάδας – Αναγέννηση Γιαννιτσών Φωκικός – Οδυσσέας Αναγέννησης

ΠΑΣ Πρέβεζα – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Εθνικός Κατερίνης – Αναγέννηση Άρτας Θερμαϊκός Θέρμης – Μακεδονικός Λαμία – Εορδαϊκός Δόξα Δράμας – Πυρσός Γρεβενών Νίκη Βόλου – ΠΑΟΝΕ

Ζάκυνθος – Παναιτωλικός

9η Aγωνιστική 26η

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Οδυσσέας Αναγέννησης
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Εθνικός Φιλιππιάδας Αναγέννηση Άρτας – Φωκικός

Μακεδονικός – ΠΑΣ Πρέβεζα

Εορδαϊκός – Εθνικός Κατερίνης Πυρσός Γρεβενών – Θερμαϊκός Θέρμης ΠΑΟΝΕ – Λαμία Παναιτωλικός – Δόξα Δράμας

Ζάκυνθος – Νίκη Βόλου

10η Aγωνιστική 27η

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αναγέννηση Γιαννιτσών Οδυσσέας Αναγέννησης – Αναγέννηση Άρτας

Εθνικός Φιλιππιάδας – Μακεδονικός

Φωκικός – Εορδαϊκός

ΠΑΣ Πρέβεζα – Πυρσός Γρεβενών

Εθνικός Κατερίνης – ΠΑΟΝΕ Θερμαϊκός Θέρμης – Παναιτωλικός Λαμία – Ζάκυνθος

Νίκη Βόλου – Δόξα Δράμας

11η Aγωνιστική 28η

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Αναγέννηση Άρτας Μακεδονικός – Ένωση Αλεξανδρούπολης Εορδαϊκός – Οδυσσέας Αναγέννησης

Πυρσός Γρεβενών – Εθνικός Φιλιππιάδας

ΠΑΟΝΕ – Φωκικός

Παναιτωλικός – ΠΑΣ Πρέβεζα

Ζάκυνθος – Εθνικός Κατερίνης Νίκη Βόλου – Θερμαϊκός Θέρμης

Δόξα Δράμας – Λαμία

12η Aγωνιστική 29η

Μακεδονικός – Αναγέννηση Γιαννιτσών Αναγέννηση Άρτας – Εορδαϊκός Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πυρσός Γρεβενών Οδυσσέας Αναγέννησης – ΠΑΟΝΕ

Εθνικός Φιλιππιάδας – Παναιτωλικός

Φωκικός – Ζάκυνθος

ΠΑΣ Πρέβεζα – Νίκη Βόλου

Εθνικός Κατερίνης – Δόξα Δράμας

Λαμία – Θερμαϊκός Θέρμης

13η Aγωνιστική 30η

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εορδαϊκός Πυρσός Γρεβενών – Μακεδονικός ΠΑΟΝΕ – Αναγέννηση Άρτας Παναιτωλικός – Ένωση Αλεξανδρούπολης Ζάκυνθος – Οδυσσέας Αναγέννησης

Νίκη Βόλου – Εθνικός Φιλιππιάδας

Δόξα Δράμας – Φωκικός

Λαμία – ΠΑΣ Πρέβεζα

Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Κατερίνης

14η Aγωνιστική 31η

Πυρσός Γρεβενών – Αναγέννηση Γιαννιτσών Εορδαϊκός – ΠΑΟΝΕ Μακεδονικός – Παναιτωλικός Αναγέννηση Άρτας – Ζάκυνθος Ένωση Αλεξανδρούπολης – Νίκη Βόλου Οδυσσέας Αναγέννησης – Δόξα Δράμας

Εθνικός Φιλιππιάδας – Λαμία

Φωκικός – Θερμαϊκός Θέρμης

Εθνικός Κατερίνης – ΠΑΣ Πρέβεζα

15η Aγωνιστική 32η

Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΠΑΟΝΕ Παναιτωλικός – Πυρσός Γρεβενών Ζάκυνθος – Εορδαϊκός Νίκη Βόλου – Μακεδονικός Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Άρτας Λαμία – Ένωση Αλεξανδρούπολης Θερμαϊκός Θέρμης – Οδυσσέας Αναγέννησης

Εθνικός Κατερίνης – Εθνικός Φιλιππιάδας

ΠΑΣ Πρέβεζα

– Φωκικός

16η Aγωνιστική 33η

Παναιτωλικός – Αναγέννηση Γιαννιτσών ΠΑΟΝΕ – Ζάκυνθος Πυρσός Γρεβενών – Νίκη Βόλου Εορδαϊκός – Δόξα Δράμας Μακεδονικός – Λαμία Αναγέννηση Άρτας – Θερμαϊκός Θέρμης Ένωση Αλεξανδρούπολης – Εθνικός Κατερίνης

Οδυσσέας Αναγέννησης – ΠΑΣ Πρέβεζα

Φωκικός – Εθνικός Φιλιππιάδας

17η Aγωνιστική 34η

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Ζάκυνθος Νίκη Βόλου – Παναιτωλικός Δόξα Δράμας – ΠΑΟΝΕ Λαμία – Πυρσός Γρεβενών Θερμαϊκός Θέρμης – Εορδαϊκός Εθνικός Κατερίνης – Μακεδονικός

ΠΑΣ Πρέβεζα – Αναγέννηση Άρτας

Φωκικός – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Εθνικός Φιλιππιάδας – Οδυσσέας Αναγέννησης

Γ’ Εθνική Βόρειος Όμιλος
1. Εορδαϊκός 40
2. Παναιτωλικός 39
3. ΠΑΟΝΕ 39
4. Δόξα Δράμας 38
5. Μακεδονικός 38
6. Πυρσός Γρεβενών 31
7. Αναγέννηση Γιαννιτσών 29
8. Νίκη Βόλου 29
9. Ζάκυνθος 29
10. Οδυσσέας Αναγέννησης 27
11. ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 26
12. Θερμαϊκός 25
13. Φωκικός 24
14. Λαμία 21
15. ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 21
16. Αναγέννηση Άρτας 17
17. Εθνικός Κατερίνης 10
18. Ένωση Θράκης Αποβλήθηκε
Δ’ Εθνική 5ος Όμιλος
1. Δόξα Κρανούλας 34
2. Βολίς Γαρούνας 33
3. ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 33
4. Ναυπακτιακός Αστέρας 32
5. Άραχθος Παχυκαλάμου 31
6. Σκουφάς Κομποτίου 29
7. Θεσπρωτός 29
8. ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 27
9. Ανατολή 26
10. Ελαιόφυτο 25
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
23
12. Όλυμπος Κέρκυρας 19
13. Πίνδος Κόνιτσας 19
14. Ακαρνανικός Φυτειών 18
15. Α.Ε. Γιάννενα
12
16. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 1
17. Κρόνος Αργυράδων Αποχώρησε